אודות

האגודה למלחמה בסרטן

מאז הקמתה, מובילה האגודה למלחמה בסרטן את המאבק במחלות הסרטן בישראל באמצעות קידום המחקר, המניעה, הגילוי המוקדם, שיפור הטיפול והשיקום של חולי הסרטן והמחלימים, הטבת איכות חייהם וקידום זכויות החולים.

האגודה מסייעת לא רק לחולה ולמשפחתו, אלא גם למוסדות המטפלים בהם: בתי חולים, מרפאות, מחלקות אונקולוגיות, מערכות השיקום והרווחה וכן מכוני המחקר ברחבי הארץ. האגודה למלחמה בסרטן פועלת על בסיס תרומות בלבד, באמצעות וועדות מקצועיות המייעצות לה בהתנדבות בתחומי הפעילות השונים. הפרויקטים שנתמכים ע”י האגודה נבחנים בקפידה מדי שנה ותרומות הציבור מושקעות רק לאחר שיקול דעת מקצועי וענייני לטובת הנושא ברמה הלאומית, כל זאת במטרה להפחית את התחלואה והתמותה מסרטן בישראל, ולשמור על איכות חיים מרבית של החולים והמחלימים.אשמח לקחת חלק בתרומה

לשאלות ומידע נוסף

    למען החולים ונגד המחלה

    ניידת הממוגרפיה ביוזמת ובסיוע האגודה למלחמה בסרטן

    ניידת הממוגרפיה שיזמה ורכשה האגודה למלחמה בסרטן פועלת כבר כ-19 שנים, במהלכן נערכו מאות אלפי בדיקות. פעילות ניידת הממוגרפיה נועדה לצמצם פערים בהיענות לבדיקת הממוגרפיה, החשובה לגילוי מוקדם של סרטן, בדיקה שבכוחה להציל חיים. מדובר בצמצום פערים שנדרש בין מגזרים שונים באוכלוסייה, וכן בין נשים המתגוררות בפריפריות חברתיות וגיאוגרפיות.

    מעון צ'רלס קלור של האגודה למלחמה בסרטן

    חטיב עיסאם מהגליל, שחלה בסרטן, נעזר באגודה למלחמה בסרטן והתאכסן במעון צ'ארלס קלור של האגודה. המעון משמש בית לחולי סרטן המקבלים טיפולים במכונים האונקולוגיים של בתי החולים הגדולים באזור המרכז. המטופלים שוהים במעון במשך ימות השבוע, מוסעים לבתי החולים השונים, ובסופי השבוע חוזרים לבתיהם.